Little Known Facts About bosch buzdolabı ayarları.

Your browser isn’t supported anymore. Update it to obtain the ideal YouTube knowledge and our hottest options. Find out more

Seçenek two: Diğer bazı modellerde, alarmı sıfileırlamak / kapatmak için yapmanız gereken tek şey, buzdolabınızın kontrol panelindeki alarm tarafından tetiklenen mesajı onaylamaktır.

Orjinalden alıntı: candogan62 Isınma olayı normaldir. Benim fikrimi sorarsanız dolabın değişimini isteyin. Bir de sözle iş yapmayın. Keşke rapor tuttursaydınız. Açıkçası sizi üzmek istemem ama bu iyi bir design değildir. Benim fikrimi sorarsanız cihazı KSU56920NE ile değiştirin.

Buzdolabimın sıcaklık panelınin ışıkları kapağı kapattikdan kısa confident sonra sonuyor kapağı açınca ancak tekrar yanıyor bu dolabın calışmasında bir trouble olduğu anlamına mı gelir ya da dolabın çalışmasında issue yaratır mı

Murat Tanır1 yıl önce Buzdolabı ayarı bozuldu ve derin dondurucu soğutmuyor ama buzdolabı çalışıyor ne yapmam gerek

Tatil konumundan çıkmak için ise düğme ayarını regular ayara almanız yeterli olacaktır. Buzdolabınız tatil konumundayken derin dondurucu kısmında yiyecek olması tavsiye edilmemektedir.

Bazı buzdolabı modellerinde soğutucu kısmındaki kapağı açtığınızda yan veya arka tarafında dijital bir ekran ve ayar yapabilmeniz için düğmeler bulunmaktadır. Düğmelere basarak ortala ayarı olan +4 dereceye Arçelik buzdolabınızın ayarını yapabilirisiniz.

Nurcan Tezcan9 ay önce KDN40A04NE modelli dolabim soğutma bölümündeki yiyecekleri buzlandiriyor ozellikle kis ayinda butun besinler buz tutuyor sorun nedir acaba +four derecede ayarı

Toz torbaları / Aksesuarlar / Temizlik ve Bakım Ürünleri Kireç Çözücüler Filtre kahve makineleri ve su ısıtıcıları için Bulaşık makineleri için Çamaşır makineleri için Buharlı konveksiyonlu fileırınlar için Ütüler ve buhar istasyonları için Temizleyiciler Kahve makinesi temizlik ve bakım Bulaşık makinesi temizlik ve bakım Fırın temizlik ve bakım Ocak temizlik ve bakım Paslanmaz çelik yüzey temizlik ve bakım Çamaşır makinesi temizlik ve bakım Temizleme bezleri Mikrodalga temizlik ve bakım Davlumbaz temizlik ve bakım Diğer temizlik ve bakım ürünleri Buzdolabı temizlik ve bakım Ekonomik temizleme setleri Su filtreleri Donduruculu buzdolapları için Filtre kahve makineleri için Toz Torbaları P Tipi K Tipi G Tipi Diğer toz torbaları Karbon filtreler Deterjanlar Bulaşık makineleri için Çamaşır makineleri için

Hizmet kalitesi için çerezleri kullanabiliriz. DH’ye girerek kullanım izni vermiş sayılırsınız. Anladım Veri Politikamız

Buzdolabı çalışmıyorsa ilk akla gelen fişin prize tam olarak yerleşmemiş olmasıdır. Buzdolabı fişi prize takılı omasına rağAdult males cihaz çalışmıyorsa prizde elektrik olmayabilir. Ana sigortanın kapalı olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Dannywetle1 yıl önce BTC may be the newest or final opportunity to get rich in this period. It'll arrive at $200000 following year or the following yr.

Bosch KGN76AIF0N model buzdolabım var. 2020 Nisan ayında almıştım. Sorun yaşamamak için güya kaliteli buzdolabı alıyorum ama bosch buzdolabı ayarları iki kurban bayramıdır rezillik yaşıyorum.

Bosch Buzdolabı kategorisinde en favori ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Bosch Buzdolabı mağaza fiyatları ve Bosch Buzdolabı ürün özellikleri incele!

Buzdolabı soğukluk değerleri ne anlama geliyor aşağıdaki videom aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *